Mimovládky.sk

novinky, ktoré pomáhajú

Nový diel relácie Cez čiaru

Kollár svoju príslušnosť k podsvetiu opakovane odmieta. Náznaky, že o svojej minulosti nehovorí pravdu, však nikdy vierohodne nevyvrátil. Aká je skutočne minulosť Borisa Kollára? Pozrite si najnovší diel relácie Cez čiaru s Pavlom Fejérom.

Zdroj: https://video.sme.sk/c/22148463/boris-kollar-a-bratislavske-podsvetie-aka-je-pravda.html

Nadáciu založili slovenskí podnikatelia Miroslav Trnka a Michal Blaha s cieľom obmedziť korupciu a jej ničivé dopady na kvalitu života na Slovensku.

V malom tíme pracujú investigatívni novinári, právnička, ktorá pomáha oznamovateľom korupcie a mladí koordinátori Komunity Zastavme korupciu, ktorí vedú a motivujú mladých ľudí po celom Slovensku, aby sa zaujímali o verejné dianie.

V rámci našich aktivít spolupracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami a právnikmi, ktorí nám pomáhajú podávať podnety na Úrad pre verejené obstarávanie, Najvyšší kontrolný úrad a zastupujú ľudí, ktorí oznámili korupciu a obrátili sa nás s prosbou o pomoc.

Kto nás platí

V Nadácii fungujeme najmä vďaka finančnej podpore pána Trnku, vďaka 2%, ktoré nám venujú ľudia a časť našich zdrojov tvoria finančné príspevky od ľudí a firiem, ktorí chcú prispieť k boju proti korupcii na Slovensku. O všetkých príjmoch i výdavkoch podrobne informujeme každý rok vo výročnej správe.

Close